nepotizmas VPAI

2018-12-06

Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) pirmininkas, nariai ir sekretoriato darbuotojai trečiadienį dalyvavo Vilniaus politikos analizės instituto (VPAI) atlikto tyrimo apie nepotizmą pristatyme ir diskusijoje.

VPAI tyrimo „Ar nepotizmas trukdo demokratijai Lietuvoje?“ duomenimis, didelė dalis Lietuvos gyventojų nepotizmą įvardija kaip reikšmingą kliūtį produktyviems ir skaidriems darbo santykiams bei karjerai. Anot tyrimo autorių, interesų konfliktai, tarnybinė etika, „švogerizmas“ – daugumai Lietuvos gyventojų nusivylimą demokratija ir nepasitikėjimą valstybės bei savivaldos institucijomis keliantys reiškiniai. Atsižvelgdami į tyrimo rezultatus, VPAI ekspertai pateikė pasiūlymų dėl efektyvesnio nepotizmą sąlygojančių priežasčių valdymo.

Tyrimą pristatė VPAI Gero valdymo programos ekspertas Algis Davidavičius. Tyrimo pristatymą skaidrių pavidalu galima parsisiųsti iš VPAI interneto tinklapio spaudžiant šią nuorodą.

VTEK ir VPAI informacija 

 
laikrastis

VISUOMENEI IR ŽINIASKLAIDAI

 

lagaminas

DIRBANTIEMS VALSTYBINĖJE TARNYBOJE

 

slips

KANDIDATAMS IR PRETENDENTAMS Į PAREIGAS

 

kamera

KONTROLIUOJANTIEMS DEKLARAVIMO PROCESĄ

 

ranka

LOBISTAMS

www.lobistai.lt

Interesų derinimo klausimais konsultuoja:

Artūras Paliušis Vyresnysis patarėjas 8 647 17609
Virginija Aleksejūnė Vyresnioji patarėja 8 673 60392

Lobistinės veiklos klausimais konsultuoja:

Inga Pankienė Patarėja 8 684 69658

Deklaravimo klausimais konsultuoja:

Dainius Dudutis Vyriausiasis specialistas 8 673 61039
Giedrius Korsakas Vyriausiasis specialistas 8 603 88386
(8 5) 212 43 96
Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymas šioje svetainėje būtų patogesnis. Toliau naršydami arba spausdami "Sutinku", Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašyti