- Seimo nario M. Adomėno elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins Seimo nario Manto Adomėno elgesį. VTEk tyrė, ar jis nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų laiku ir tinkamai deklaruoti privačius interesus.

Tyrimas atliktas žiniasklaidoje pateiktos informacijos pagrindu. Tirtos aplinkybės, kai M. Adomėnas galbūt laiku nedeklaravo būsto paskolos gavimo sandorio, kuris viršija deklaruotiną 3 tūkst. eurų sumą.

- Šešių Jasiuliškių socialinės globos namų viešųjų pirkimų komisijos narių elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins šešių Jasiuliškių socialinės globos namų viešųjų pirkimų komisijos narių elgesį: Gintauto Buteikio, Algirdo Gimžausko, Vilmos Augulienės, Nijolės Vitkauskienės, Aldonos Butėnienės ir Irenos Čuvaševos.

VTEK tyrė, ar jie nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų laiku ir tinkamai savo privačių interesų deklaracijoje nurodyti dalyvavimą viešuosiuose pirkimuose.

- Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus A. Bartulio ir departamento direktoriaus V. Statkaus elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Antano Bartulio ir Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Urbanistinės plėtros ir ūkio departamento direktoriaus Virgilijaus Statkaus elgesį.

Aiškintasi, ar jie nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų laiku ir tinkamai deklaruoti privačius interesus.

Tyrimas atliktas nepritarus savivaldybės atlikto tyrimo išvadai. VTEK tyrė aplinkybes, kai A.Bartulis ir V. Statkus galbūt laiku nedeklaravo einamų pareigų savivaldybės viešųjų pirkimų procedūrose.

- Buvusio Telšių rajono savivaldybės tarybos nario A. Lukavičiaus elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins buvusio Telšių rajono savivaldybės tarybos nario Almanto Lukavičiaus elgesį. Aiškintasi, ar valstybės politikas nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti.

Tyrimas atliktas gauto pranešimo pagrindu. Esą, šių metų birželį Telšių rajono savivaldybės tarybos posėdyje A. Lukavičius balsavo už savo paties skyrimą į šios savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigas.

- Lietuvos muzikų sąjungos prezidentės A. Nekrošienės elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins Lietuvos muzikų sąjungos prezidentės Audronės Nekrošienės elgesį. Aiškintasi, ar ji nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų laiku ir tinkamai deklaruoti privačius interesus.

Tyrimas atliktas gauto pranešimo pagrindu. VTEK tyrė, ar A. Nekrošienė laikėsi deklaravimo terminų, nurodydama, kad ji ir jos sutuoktinis yra VšĮ „Muzikos barai“ steigėjai ir dalininkai. Taip pat tirtos aplinkybės, kai A. Nekrošienė galbūt nedeklaravo sutuoktinio VšĮ „Muzikos barai“ einamų pareigų bei vykdomos individualios veiklos.

- Nagrinės gautus pranešimus dėl asmenų elgesio;

- Nagrinės kitų institucijų atliktus tarnybinių patikrinimų įvertinimus;

- Nagrinės prašymus pateikti nuomones, rekomendacijas, išaiškinimus;

- Svarstys kitus veiklos klausimus.

Posėdžio pradžia – 9 val. Numatoma trukmė – apie 3 val. Vieta – Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (Vilniaus g. 27, Vilnius).

VTEK informacija

 
laikrastis

VISUOMENEI IR ŽINIASKLAIDAI

 

lagaminas

DIRBANTIEMS VALSTYBINĖJE TARNYBOJE

 

slips

KANDIDATAMS IR PRETENDENTAMS Į PAREIGAS

 

kamera

KONTROLIUOJANTIEMS DEKLARAVIMO PROCESĄ

 

ranka

LOBISTAMS

www.lobistai.lt

Interesų derinimo klausimais konsultuoja:

Artūras Paliušis Vyresnysis patarėjas 8 647 17609
Virginija Aleksejūnė Vyresnioji patarėja 8 673 60392

Lobistinės veiklos klausimais konsultuoja:

Inga Pankienė Patarėja 8 684 69658

Deklaravimo klausimais konsultuoja:

Giedrius Korsakas Vyriausiasis specialistas 8 603 88386
Vita Ulytė-Grigelevičienė Vyriausioji specialistė 8 600 13452
(8 5) 212 43 96
Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymas šioje svetainėje būtų patogesnis. Toliau naršydami arba spausdami "Sutinku", Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašyti