- Seimo nario R. Žemaitaičio elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins, ar Seimo narys Remigijus Žemaitaitis nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų laiku ir tinkamai deklaruoti privačius interesus.

Tyrimas atliktas naujienų portale „lrytas.lt“ pateiktos informacijos pagrindu. 2018-10-15 publikacijoje „Buvę R. Žemaitaičio bendražygiai paviešino vidines intrigas: dūrė pirštu į prabangų BMW“ teigta, jog R. Žemaitaitis savo privačių interesų deklaracijoje nenurodė duomenų apie sudarytą automobilio nuomos sandorį.

- Neringos savivaldybės administracijos direktoriaus A. Vyšniausko elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins, ar Neringos savivaldybės administracijos direktorius Algimantas Vyšniauskas nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti.

Tyrimas atliktas gauto pranešimo pagrindu. Esą, A.Vyšniauskas spalio pradžioje raštu kreipėsi į Neringos savivaldybės merą teikti savivaldybės tarybos komitetų svarstymui projektą, kuriuo keičiamas socialinio būsto sąrašas. Pranešime teigta, kad šiame sąraše minimas butas priklauso administracijos direktoriaus dukrai.

- Buvusio UAB „Palangos renginiai“ stebėtojų tarybos nario L. Kondrato elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins, ar buvęs UAB „Palangos renginiai“ stebėtojų tarybos narys Laimutis Kondratas nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų laiku ir tinkamai deklaruoti privačius interesus.

Tyrimas atliktas gauto pranešimo pagrindu. VTEK aiškinosi aplinkybes, kai L. Kondratas savo privačių interesų deklaracijoje galbūt nenurodė duomenų apie dalyvavimą UAB „Palangos renginiai“ stebėtojų tarybose.

- Dviejų medžiotojų klubo „Girios” narių elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins dviejų medžiotojų klubo „Girios” narių – Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų gydytojo Evaldo Torrau ir VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų gydytojo Rimanto Bieliausko – elgesį.

Tirta, ar jie tinkamai ir laiku deklaravo narystę minėtajame klube – taigi, ar nepažeidė atitinkamų Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų. Tyrimai atlikti naujienų portale „Delfi” pasirodžiusios informacijos pagrindu.

- Nagrinės gautus pranešimus dėl asmenų elgesio;

- Nagrinės kitų institucijų atliktus tarnybinių patikrinimų įvertinimus;

- Nagrinės prašymus pateikti nuomones, rekomendacijas, išaiškinimus;

- Svarstys kitus veiklos klausimus

Posėdžio pradžia – 9 val. Numatoma trukmė – apie 3 val. Vieta – Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (Vilniaus g. 27, Vilnius).

VTEK informacija

 
laikrastis

VISUOMENEI IR ŽINIASKLAIDAI

 

lagaminas

DIRBANTIEMS VALSTYBINĖJE TARNYBOJE

 

slips

KANDIDATAMS IR PRETENDENTAMS Į PAREIGAS

 

kamera

KONTROLIUOJANTIEMS

 

ranka

LOBISTAMS

www.lobistai.lt

Deklaravimo klausimais konsultuoja:

Giedrius Korsakas Vyr. specialistas 8 603 88386

Lobistinės veiklos klausimais konsultuoja:

Inga Pankienė Patarėja 8 684 69658

Interesų derinimo klausimais konsultuoja:

Artūras Paliušis Vyresnysis patarėjas 8 647 17609
(8 5) 212 43 96
Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymas šioje svetainėje būtų patogesnis. Toliau naršydami arba spausdami "Sutinku", Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašyti