- Žemės ūkio viceministro A.Bogdanovo elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins, ar žemės ūkio viceministras Artūras Bogdanovas nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų nustatyta tvarka ir terminais deklaruoti privačius interesus.

Tyrimas atliktas gauto pranešimo pagrindu. Esą, A.Bogdanovas privačių interesų deklaracijoje nenurodė duomenų apie tai, jog naudojasi privačiai įmonei priklausančiu automobiliu.

 

- Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus A.Bartulio elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins, ar Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų nustatyta tvarka ir terminais deklaruoti privačius interesus.

Tyrimas atliktas gauto pranešimo pagrindu. Jame teigta, kad, pradėjęs eiti pareigas savivaldybėje, A.Bartulis pavėluotai pateikė privačių interesų deklaraciją.

 

- Švenčionių rajono savivaldybės mero Rimanto Klipčiaus ir tarybos nario Rimo Klipčiaus elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins, ar Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius ir jo tėvas – šios savivaldybės tarybos narys Rimas Klipčius nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti. Taip pat bus vertinama, ar meras nepažeidė šio teisės akto reikalavimo, kai privačių interesų deklaracijoje nenurodė ryšio su švietimo įstaigoje dirbančia savo motina.

Tyrimas atliktas grupės Švenčionių rajono savivaldybės tarybos narių pranešimo pagrindu. Teigta, kad Rimantas Klipčius ir jo tėvas, Rimas Klipčius, 2015-2017 m. nenusišalino savivaldybės taryboje svarstant keturis sprendimus, susijusius su Švenčionių rajono Švenčionėlių progimnazija, kurioje mokytoja dirba jiems abiems artimas asmuo – motina ir, atitinkamai, žmona.

 

- Svarstys kitus veiklos klausimus

 

Posėdžio pradžia – 10 val. Numatoma trukmė – apie 3,5 val. (galima trumpa pertrauka)

 
laikrastis

VISUOMENEI IR ŽINIASKLAIDAI

 

lagaminas

DIRBANTIEMS VALSTYBINĖJE TARNYBOJE

 

slips

KANDIDATAMS IR PRETENDENTAMS Į PAREIGAS

 

kamera

KONTROLIUOJANTIEMS

 

ranka

LOBISTAMS

www.lobistai.lt

Deklaravimo klausimais konsultuoja:

Giedrius Korsakas Vyr. specialistas 8 603 88386
Inga Pankienė Patarėja 8 684 69658

Interesų derinimo klausimais konsultuoja:

Artūras Paliušis Vyresnysis patarėjas 8 647 17609
(8 5) 212 43 96