TemosAtsakingas/vykdantis asmuo (vardas, pavardė, pareigos)ĮstaigaKontaktai
1 Teisės aktų projektų antikorupcinis vertinimas Violeta Kosmačaitė,
Tyrimų skyriaus vyresnioji patarėja
Gintarė Veitė,
Tyrimų skyriaus vyresnioji patarėja
VTEK violetak@vtek.lt, (8) 647 17613

gintare@vtek.lt, (8) 647 17536
2 Korupcijos pasireiškimo tikimybės nustatymas Tomas Čaplinskas,
Tyrimų skyriaus vyresnysis patarėjas
Tadas Bankauskas,
Tyrimų skyriaus vyriausiasis specialistas
VTEK tomas@vtek.lt, (8) 647 17595

tadas@vtek.lt, (8) 603 88391
3 Korupcijos prevencijos programų ir planų rengimas Evelina Matulaitienė,
Prevencijos skyriaus vedėja
Edita Kavoliūnienė,
Lobistinės veiklos priežiūros skyriaus vedėjos funkcijas laikinai vykdanti vyresnioji patarėja
VTEK evelina@vtek.lt, (8) 668 42197

edita@vtek.lt, (8) 646 93149
4 Antikorupcinis visuomenės švietimas ir informavimas Artūras Paliušis,
Prevencijos skyriaus vyresnysis patarėjas
Inga Pankienė,
Lobistinės veiklos priežiūros skyriaus patarėja
VTEK arturas@vtek.lt, (8) 647 17609

inga@vtek.lt, (8) 684 69658
5 Informacijos apie asmenis, siekiančius eiti ar einančius pareigas valstybės ar savivaldybės įstaigoje ar įmonėje, taip pat asmenis, kuriuos į pareigas Europos Sąjungos ar tarptautinėse institucijose teikia Lietuvos Respublika surinkimas Vita Ulytė-Grigelevičienė,
Administravimo skyriaus archyvarė ir personalo specialistė
Ieva Bučinskienė,
Administravimo skyriaus vedėja
VTEK vita@vtek.lt, (8) 600 13452

ieva@vtek.lt, (8) 647 17598
6 Antikorupcinės aplinkos kūrimas valstybės ar savivaldybės įstaigoje

Evelina Matulaitienė,
Prevencijos skyriaus vedėja
Areta Miškinienė,

Tyrimų skyriaus vedėja
Edita Kavoliūnienė,
Lobistinės veiklos priežiūros skyriaus vedėjos funkcijas laikinai vykdanti vyresnioji patarėja

Ieva Bučinskienė,
Administravimo skyriaus vedėja

VTEK

evelina@vtek.lt, (8) 668 42197

areta@vtek.lt, (8) 647 17615

edita@vtek.lt, (8) 646 93149

ieva@vtek.lt, (8) 647 17598

Slapukai padeda užtikrinti, kad ateityje Jūsų apsilankymas šioje svetainėje būtų patogesnis. Toliau naršydami arba spausdami "Sutinku", Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašyti